Private Brokers

O naszej firmie

PrivateBrokers jest firmą doradztwa finansowego. Specjalizujemy się
w kredytach hipotecznych, oferujemy także bogatą ofertę kredytów konsumpcyjnych, kredytów firmowych, funduszy inwestycyjnych.

Ułatwiamy kupno własnego mieszkania. Jesteśmy ogniwem łączącym developera i klienta. Oszczędzamy czas obu stron, gwarantujemy satysfakcję
i wygodę klienta, ułatwiamy pracę developera.

Stuprocentową skuteczność zapewnia nasze wieloletnie doświadczenie na rynku bankowym. Znajdujemy rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Doradzamy zawsze w oparciu o osobiste doświadczenia oraz gruntowne przygotowanie.

Kierujemy się dobrem klienta - brak powiązań kapitałowych PrivateBrokers z jakąkolwiek instytucją finansową gwarantuje niezależność naszych opinii.


DLACZEGO BROKER KREDYTOWY?

DLACZEGO NIE TYLKO BANK, W KTÓRYM MAM KONTO?

DLACZEGO PRIVATE BROKERS?

ILE TO KOSZTUJE?

FAQ pytania question-1 question-2 question-3 question-4

Na rynku działa blisko 40 dużych banków udzielających kredytów mieszkaniowych. Ponieważ każda drobna kwota w skali wielu lat tworzy dziesiątki tysięcy złotych, zaciągając kredyt warto sprawdzić wszystkie oferty tak, by wybrać najkorzystniejszą z nich i płacić jak najmniej.  Jest to możliwe dzięki Brokerowi Kredytowemu.

Sprawdzi on jak wysoki kredyt możemy zaciągnąć,  wyjaśni jakie konsekwencje wiążą się z wyborem konkretnych walut,  doradzi także bezpieczny sposób spłaty. Przedstawi kilka najlepszych propozycji i porówna nie tylko ich zalety, ale również wady, o których pracownicy banków  wspominają niechętnie. Odkryje gdzie czekają na nas ukryte opłaty i „kruczki prawne”.

Wiedzę to możemy uzyskać w ciągu jednego, bezpłatnego spotkania, unikając kilkudziesięciu wizyt w różnych miejscach.

Dzięki stałej współpracy z bankami broker ma też możliwości wynegocjowania atrakcyjniejszych warunków niż te, które klient mógłby uzyskać indywidualnie.

W Polsce wraz ze wzrostem ilości banków już ok. 40% pożyczek mieszkaniowych udzielanych jest właśnie poprzez firmy brokerskie. W Unii Europejskiej ten odsetek waha się od 60% do ponad 80% i nadal rośnie.

Często panuje przekonanie, że w  banku, w którym posiadamy od wielu lat konto otrzymamy najatrakcyjniejszą ofertę kredytową lub też, że właśnie tam formalności będą znacznie prostsze.  Ale czy tak jest naprawdę? Chodzi w końcu też  o to, żeby ktoś dobrał kredyt do naszych potrzeb i sytuacji, a nie tylko sprzedał nam swój „produkt”.

Bank dla swojego długoletniego klienta jest w stanie obniżyć koszt kredytu o 10 czy nawet 20 %.  Jednak na rynku mamy do wyboru kilkadziesiąt ofert. Warto więc pamiętać, że w innym, np. mniej znanym banku, ten sam kredyt otrzymamy nawet 50% taniej.  Powodem może być „wchodzenie banku na nowy rynek” i chęć pozyskania klientów lub po prostu doskonała promocja.  Ważne by umiejętnie wykorzystać aktualną okazję.

Cena kredytu hipotecznego i szybkość jego udzielenia zależy też od tego, czy nasz doradca bankowy jest specjalistą w tej dziedzinie, czy zajmuje się takimi kredytami sporadycznie. To ważne ponieważ jego rady i opinie będą wpływały na wiele lat naszego życia.

W odróżnieniu od wielu czołowych firm na rynku  jesteśmy niezależni kapitałowo od jakichkolwiek banków czy innych instytucji finansowych. Pozwala nam to zachować prawdziwy obiektywizm przy doradzaniu naszym klientom.

W ofercie posiadamy blisko 40 banków udzielających kredyty hipoteczne. Poza gigantami rynkowymi znajdują się w niej banki niszowe, spółdzielcze czy też zwyczajnie mniej znane. Często okazuję się, że mniejsze instytucje finansowe są w stanie zaproponować znacznie korzystniejsze warunki niż ich renomowani konkurenci.

Równie ważna jest ścisła współpraca z developerami. Dzięki niej znamy dokładnie sytuację prawną inwestycji, stan zaawansowania prac budowlanych oraz system działania danej firmy. Dokumenty zarówno developera jak i inwestycji są już wcześniej złożone we wszystkich oddziałach banków z którymi współpracujemy, w związku z tym analiza kredytu przebiega znacznie szybciej. Cały proces jest też dużo prostszy dla samego klienta: obieg dokumentów, rozwiązywanie problemów prawnych czy spełnianie warunków wysuwanych przez banki spoczywa na Private Brokers.

Najważniejszą cechą oferowanych przez Private Brokers usług jest to, iż są one bezpłatne. Wynagrodzenie brokerzy otrzymują ze strony banków na podstawie umowy partnerskiej. Ponieważ umowa jest stała, nie ma wpływu na ofertę jaką otrzymuje kredytobiorca.

Wiele osób z pewnością zapyta o to, czy koszt takiej usługi nie zostaje jednak ukryty gdzieś w samym kredycie?  Otóż nie. Bank zawsze ponosi koszt „pozyskania” klienta. Czy będzie to reklama telewizyjna, czy pensja pracownika banku, czy kredyt będzie pochodził od profesjonalnego doradcy finansowego, zawsze dala tego banku będzie to na początku koszt. Jednak klient pozyskany przez brokera jest cenniejszy dla każdej instytucji finansowej ponieważ wszystkie formalności takie, jak weryfikacja jego dochodów, przygotowanie dokumentów i kontakt z klientem zostały wykonane przez samego brokera. To znacznie obniża koszty banku, a kredyt uzyskany za pośrednictwem firmy brokerskiej będzie kosztował tyle samo lub nawet znacznie mniej.

Zapytaj doradcę

PrivateBrokers
Doradcy Finansowi
30-019 Kraków
tel. 12 637 16 69

zapytaj

Oblicz wysokość raty kredytu