Private Brokers

W kategoriach: Aktualności

 

W Polsce na sprzedaż czeka obecnie około 60 tys. mieszkań. Mimo niskich cen i festiwalu promocji rynek nie przyspiesza, bo KNF przykręca śrubę zaostrzając rekomendacje dla kredytów hipotecznych. Przez to w ciągu ostatnich 7 miesięcy ten rynek skurczył się o jedną trzecią. Destabilizację wywołało też zamknięcie programu "Rodzina na swoim? i opóźnienia z wprowadzeniem jego zamiennika "Mieszkania dla młodych".

 Redakcja Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości i portalu Krajowa Giełda Mieszkań (www.kgm.pl) przyjrzała się ofertom rynku pierwotnego. Porównaliśmy nasze informacje z analizami GUS, NBP, MRN, doradców kredytowych i analityków rynku. Przedstawiamy Państwu wyniki naszych obserwacji mając nadzieję, że będą on przydatne zarówno dla klientów jak i deweloperów.

W kategoriach: Aktualności

 

W krakowskim wydaniu portalu Gazeta.pl ukazał się artykuł "Jeśli szukacie mieszkania, to ten moment jest najlepszy". Jest to wywiad z Konradem Mitręgą dyrektorem oddziału Private Brokers.

W kategoriach: Aktualności

 Chcielibyśmy poinformować, że od dnia 20.05.2012 firma Private Brokers ma nową siedzibę.

Nowy adres to:
Ul. Kazimierza Wielkiego 142 l.u.1
30-082 Kraków

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego nowego biura.

Do nowego biura przenosimy się w niezmienionym składzie. Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć dane kontaktowe do naszych pracowników:

Oblicz wysokość raty kredytu