Private Brokers

Aktualności


Warning: Parameter moretext is not known by module CGBlog dropped in /home/users/pbrokers/public_html/pbrokers/lib/misc.functions.php on line 1384
W kategoriach: Aktualności

 

W Polsce na sprzedaż czeka obecnie około 60 tys. mieszkań. Mimo niskich cen i festiwalu promocji rynek nie przyspiesza, bo KNF przykręca śrubę zaostrzając rekomendacje dla kredytów hipotecznych. Przez to w ciągu ostatnich 7 miesięcy ten rynek skurczył się o jedną trzecią. Destabilizację wywołało też zamknięcie programu "Rodzina na swoim? i opóźnienia z wprowadzeniem jego zamiennika "Mieszkania dla młodych".

 Redakcja Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości i portalu Krajowa Giełda Mieszkań (www.kgm.pl) przyjrzała się ofertom rynku pierwotnego. Porównaliśmy nasze informacje z analizami GUS, NBP, MRN, doradców kredytowych i analityków rynku. Przedstawiamy Państwu wyniki naszych obserwacji mając nadzieję, że będą on przydatne zarówno dla klientów jak i deweloperów.

W kategoriach: Aktualności

 

W krakowskim wydaniu portalu Gazeta.pl ukazał się artykuł "Jeśli szukacie mieszkania, to ten moment jest najlepszy". Jest to wywiad z Konradem Mitręgą dyrektorem oddziału Private Brokers.

Zapytaj doradcę

PrivateBrokers
Doradcy Finansowi
30-019 Kraków
tel. 12 637 16 69

zapytaj

Oblicz wysokość raty kredytu